Eğitim Koordinatörü’nden Dermokozmetik Uzmanları’na Mesaj Var

Ben OTC ve Dermokozmetik Uzmanları Platformu Türkiye eğitim koordinatörü ve sorumlusu Neşe Aydınlar.

Uzun zamandır bu alanlarda eğitimler verdiğim için çoğunuzla tanışıyoruzdur diye düşünüyorum. Tanıdığım tanımadığım siz değerli meslektaşlarımı, kişisel gelişim alanında adım attığınız ve eğitime açık olarak kendinizi geliştirmek için çaba harcadığınız için canı gönülden kutluyor ve tebrik ediyorum.

Bende sizlere destek olabilmek amacı ile Üst yönetimden gelen teklif doğrultusunda, gerek birebir teori ve pratik eğitimlerinde gerekse bundan sonra düzenli olarak yayınlayacağım eğitim ve kişisel gelişim makaleleri ile eğitiminize destek olarak her zaman yanınızda olduğumu bilmenizi istiyorum. Böylece gün içerisinde de kısa vakitler ayırarak bilgilerimizi pekiştirmiş olacağız.

Paylaşacağım bilgileri iş hayatınıza adapte ederek başarılı, profesyonel ve fark yaratan biri olmanız sizleri mutlu edeceği kadar bizleri de çok mutlu edecektir. Eğitim ve kişisel gelişim gerek iş hayatımızda gerekse özel hayatımızda bizi ileriye taşıyan ve fark yaratmamızı sağlayan en önemli unsurdur. Bu sebepten dolayı siz değerli üyelerimizin teori ve pratik eğitimlerine katılmanızda çok önemlidir. Eğitimlerin sonunda Terim ve kavram karmaşalarından kurtulmuş daha verimli verimli ve bilinçli bireyler olmamız özgüvenli ve kendimizle barışık olmamızı sağlayacaktır. Unutmamalıyız ki gelişen teknoloji ve bilim karşısında hepimizin bilgileri eskimeye mahkumdur. Hayatın güncel akışını yakalamak ve mesleki değişikliklerden zamanında haberdar olarak, güncel kalabilmek sadece periyodik eğitimlerle ilgi ve istekle mümkündür ve eğitimde tekrarın önemini bir kez daha hatırlatmak istiyorum..

Yakın zamanda gerçekleşecek eğitimde görüşmek üzere, sağlık ve mutlulukla kalın.

 

Neşe Aydınlar

Türkiye Eğitim Koordinatörü